AIRCLEANER XL
AIRCLEANER XL

AIRCLEANER M

Marka : CVS AIR
Stok Miktarı : 100

Yüksek Verimli İyonizer Teknoloji:  Havadaki partiküller iyonlar tarafından yüklenir. Yüklenme işlemi sırasında kümelenmeler meydana gelir ve boyutları büyüyen parçacıklar filtrelere takılırlar. Bakteriler, virüsler ve diğer canlı organizmalar bölünme işlemlerini gerçekleştirdikçe, oksijen iyonlarıyla bağlanırlar ve hayatlarını kaybederler. İyonizer teknolojisi sayesinde kokulu gazlar ve aerosoller pozitif parçacıklarla birleşerek nötralize edilirler. Aircleaner M hava temizleme cihazı  ile sigara dumanı, polen ve diğer partiküller temizlenerek kaliteli bir ortam havası elde edilir.
UVC Lamba: CVSAIR- AIR CLEANER UVC lambalarımız 254 nanometre dalga boyundadır. 254 nanometre dalga boyutundaki UVC ışınları mikroorganizmaların DNA yapılarını bozarak % 99,99 oranında yok eder. Lamba ömrü 9000 saattir, Cihaz tasarımı sayesinde UVC ışınları ortama yayılmaz, bulunduğu ortamdaki insan sağlığına zararsızdır.
Shield Plus Hijyenik Ön Filtre: Anti-mikrobiyal yapısı ile filtrelerdeki virüsleri yok eder. Covid-19’a karşı etkinliği laboratuvarlar tarafından test edilmiş ve belgelendirilmiştir. Ön filtrelemede 5 mikrondan daha iri taneli tozları tutar ve yapısında hapseder. Deri döküntüleri, polenler, havada yüzen maddeler ve diğer hava kirleticileri de yapısında tutarak kaliteli bir ortam havası elde edilmesine yardımcı olur.
Aktif Karbo Filtre: Sigara dumanı, kötü kokular, formaldehit, hidrojen sülfür, amonyak, benzen vb. zararlı kimyasal gazları katalize ederek zararsız hale getirir.