AIRCLEANE L
AIRCLEANE L

L Smart Paket – UV Hava Temizleme Cihazı

Marka : CVS AIR
Fiyat : ₺49.000,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 100

Hepa Filtre Koruması ( H13 ): HEPA filtre çok fonksiyonlu filtrelerin birleşiminden meydana gelir. Havadaki 0.3 mikrondan büyük partikülleri, mikropları, dumanı %99,99 oranında filtre eder. HEPA filtre çapı 20 nanometreyi aşan mikroskobik parçacıkları, bakteriyel küfü, tozu, alerjenleri ve bir takım virüsleri filtreleyebilir. Dünya Sağlık Örgütüne göre Lejyoner hastalığı bakterisi, kuş gribi virüsü ve grip virüsü 20 nanometreden daha büyüktür.
UVC Lamba: CVSAIR- AIR CLEANER UVC lambalarımız 254 nanometre dalga boyundadır. 254 nanometre dalga boyutundaki UVC ışınları mikroorganizmaların DNA yapılarını bozarak % 99,99 oranında yok eder. Lamba ömrü 9000 saattir, Cihaz tasarımı sayesinde UVC ışınları ortama yayılmaz, bulunduğu ortamdaki insan sağlığına zararsızdır.
Shield Plus Hijyenik Ön Filtre: Anti-mikrobiyal yapısı ile filtrelerdeki virüsleri yok eder. Covid-19’a karşı etkinliği laboratuvarlar tarafından test edilmiş ve belgelendirilmiştir. Ön filtrelemede 5 mikrondan daha iri taneli tozları tutar ve yapısında hapseder. Deri döküntüleri, polenler, havada yüzen maddeler ve diğer hava kirleticileri de yapısında tutarak kaliteli bir ortam havası elde edilmesine yardımcı olur.
Aktif Karbo Filtre: Sigara dumanı, kötü kokular, formaldehit, hidrojen sülfür, amonyak, benzen vb. zararlı kimyasal gazları katalize ederek zararsız hale getirir.

: